Platforma c/LAP (contemporary/LaboratoryAtelierPerformance) vytvára spojenie umelcov, ktorí majú príbuzné pracovné postupy, založené na výskume a experimente. Zakladateľskými umeleckými telesami sú Tanečná spoločnosť Artyci a zoskupenie Med a prach, iniciované ich vedúcimi osobnosťami Milanom Kozánkom a Andrejom Kalinkom.

Cieľom platformy c/LAP je podnecovať a generovať tvorbu umelcov a umeleckých zoskupení, podporovať ich vo vzájomnej interakcii v umeleckej tvorbe a tiež formou workshopov, umeleckých výskumov a laboratórií umožňovať ich umelecký rast a rozvíjať tvorivé a inovatívne myslenie v divadelnej a tanečnej tvorbe v medzinárodnom kontexte. Činnosť c/LAP teda prebieha v dvoch základných smeroch. Okrem samotnej autorskej tvorby zoskupenia Med a prach a Tanečnej spoločnosti Artyci je postupne vyvíjaný a realizovaný medzinárodný viacúrovňový projekt s názvom „Otvorený koncept“.

Pripravované workshopy
„Tvorivé zdroje performera“ – Milan Kozánek & Andrej Kalinka
9. – 13.9. 2019, Nová Cvernovka, Bratislava

Uskutočnené projekty
17.-18.11. 2018, B. Bystrica – „Telo ako nástroj“ – Milan Kozánek & Andrej Kalinka
31.10. – 4.11. 2018. Žilina – „Od anatómie po kompozíciu“ – Milan Kozánek, Andrej Kalinka, Zebastián Mendéz Marín, Lívia Mendéz Marín Balážová
4.- 8. 7. 2018, Žilina – „Od anatómie po kompozíciu“ – Milan Kozánek & Andrej Kalinka
6.10. – 11.10. 2017, Bratislava – „Telo ako nástroj“ – Juliana Bloodgood – Habel, Rafal Habel & Milan Kozánek

Platforma c/LAP