V auguste 2023 vyšla kniha Múdrosť taoizmu od taoistickej majsterky Evy Wong. Po prekladoch jej dvoch kníh do češtiny (Sedm taoistických mistrů a Taoizmus_podrobný úvod do dějin čínské duchovní tradice a filosofie), je to po dlhšom čase konečne ďalšia kniha, ktorá česko-slovenskému čitateľovi prináša nahliadnuť do sveta taa očami Evy Wong.

Eva Wong je jednou z najzaujímavejších súčasných autoriek a prekladateliek taoistickej literatúry a kníh o feng-šuej. Kniha Múdrosť taoizmu je výberom kľúčových myšlienok štyroch zásadných historických taoistických textov – Lao-c´, Lie-c´, Čuang-c´ a Chuaj-nan-c´. Eva Wong z nich vytvorila akési koncentráty, cez ktoré pôvodné myšlienky tlmočí dnešnému západnému čitateľovi zrozumiteľným, prehľadným a systematickým spôsobom. Je to akýsi sprievodca k tomu, ako sa stať lepším človekom, a to nielen pre seba a svoje vlastné potreby, ale hlavne pre ostatných a pre prírodu, ktorej sme súčasťou.

Rozhovor o knihe a o tom, ako sa prekladá takáto kniha do slovenčiny (6.8.2023)


Cena 17,90€ (platba možná aj v CZK)

Pokiaľ chcete podporiť priamo Zunu a jej knižné počiny a nie knižné reťazce, knihu je možné kúpiť cez formulár nižšie. Knihy posiela aj do Českej republiky.
Knihu je možné kúpiť aj na Zuniných seminároch a retreatoch.
Dostupná je aj v bežných knižných reťazcoch Panta Rhei alebo Martinus, alebo v online obchodoch týchto kníhkupectiev, ale aj cez internetové kníhkupectvo bux.sk , či iné e-shopy.
V Česku ju je možné objednať cez www.megaknihy.cz


Ukážky z knihy

Prirodzená cesta
Tao a cnosť


čítaj aj
TAO cesta ku zdraviu
MERIDIÁNY dráhy života
CVIČENIE AKO LIEK
MÚDROSŤ STROMU
365 TAO

audioknihy


Objednajte knihu cez tento formulár.

Ak máte záujem objednať vlastnú kombináciu niekoľkých kníh zo Zuninej produkcie, uveďte výber do správy vo formulári. Pri kúpe troch kníh je poštovné zdarma.

Odpíšte kód: captcha

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.