Intenzívny víkendový seba uzdravovací retreat zameraný na kultiváciu ženskej energie prostredníctvom starých taoistických cvičení, meditácií a pohybovo-tanečných improvizácií.


11. a 12.1. 2020_Jičín
6. a 7.6. 2020_Zvolen
28. a 29.11. 2020_Zvolen

Tanec odjakživa považujem za zvláštnu, tak povediac ženskú formu čchi-kungu. Pomáha regenerovať, harmonizovať a zvyšovať životnú energiu, vitalizuje kĺby, šľachy, orgány, žľazy, pomáha nadväzovať užšie prepojenie so silami vesmíru a vlastnými energiami. Keď sa vykonáva uvedomelo, prepája v našom vnútri Nebo so Zemou, tým pádom v nás aktivuje silné transformačné účinky. Až neskôr, keď som sa začala venovať taoistickým technikám kultivácie energie v tele, objavila som množstvo spoločných prvkov. A to bol už len krôčik k začiatku vedomého prepájania. Vedome viesť energiu cez statické meditácie a vizualizácie do pohybu a naopak zážitky z pohybu ukotvovať hlbšie v bunkách prostredníctvom čchi-kungu a meditácií. Tanec tak naštartuje ozdravný proces v nás, v ktorom sa dokážu obnovovať naše fyzické štruktúry, ale aj mentálny svet, pričom môžeme pocítiť dynamickú rovnováha v sebe i v spojení so celkom.

Náplň
Hľadanie svojho stredu (centrovanie), uzemňovanie, sila troch tantchienov, vnútorný úsmev, energetické posilňovanie Mingmenu, prečisťovanie a revitalizácia orgánov, automasáž orgánov, posilňovanie jinu, uchovávanie a využívanie sily vaječníkov, spojovanie s matkou Zemou, prijímanie nebeského svetla, práca so zvukovými ladičkami a esenciálnymi olejmi, a mnoho ďalších.
Cvičenia / meditácie / pohybovo-tanečné improvizácie na precítenie toku energie v meridiánoch a energetických centrách, moxovanie energeticky slabších miest / liečivá vizualizácia v pohybe za sprievodu harmonickej – pokojnej i dynamickej hudby.

Rozvrh
sobota 10,00 – 18,00 (s pauzou na obed)
nedeľa 10,00 – 15,00 (s jemnou pauzou na obed)

Miesto, cena, prihlášky (Zvolen)
Anahata – holistické centrum, Hviezdoslavova 22, Zvolen
www.anahata.sk
119,- Euro
Prihlásenie: Marcela Ďurčová 0907 609 007 , Miroslava Palacková 0948 463522

Miesto, cena, prihlášky (Česko)
čítaj na Duhová medicína

Miesto, cena, prihlášky (Surya centrum)
119,- Euro
prihlásenie cez formulár nižšie

Vedie
Zuna Vesan

Predchádzajúce retreaty Sila ženského Tao so Zunou
2019, 2018, 2017, 2013, 2012

Prihlášky na december 2020 posielajte cez tento formulár

Odpíšte kód: captcha

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Sila ženského Tao